ZOBACZ JEDYNY WYBUDOWANY W POLSCE DOM ALFA INTELIGENTNO PASYWNO-HYBRYDOWY

Kontakt

szukaj

Wyszukiwarka

Newsletter

Budujemy na terenie całego kraju oraz za granicą

Budowa Domu

a1....[1][1].jpg
Przy wyborze domów, materiałów i osprzętu służymy Państwu fachowym doradztwem i pomocą przez cały czas trwania inwestycji jak i po jej zakończeniu.

Zadowolenie klienta przez cały czas trwania budowy, jak i po jej zakończeniu jest dla nas najlepszą formą reklamy. Zaufało nam już wiele rodzin, które są zadowolone z podjęcia tak ważnej w ich życiu decyzji jaką jest budowa własnego wymarzonego domu.

Projekt 3d

wizualizacja.png
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy projekty indywidualne, które wykonujemy łącznie z pozwoleniem na budowę. W projekcie tym uwzględniamy każde zapotrzebowanie rodziny, ustalamy zakres funkcjonalny oraz sporządzamy kompletny projekt budowlany do pozwolenia na budowę, uwzględniając w nim wszystkie uwarunkowania wynikające z ukształtowania terenu, warunków technicznych przyłączenia do sieci, a także decyzji o warunkach zabudowy. Decydując się na wykonanie projektu indywidualnego każda rodzina może sama decydować o metrażu domu, układzie funkcjonalnym budynku czy o wyglądzie domu z zewnątrz.

Kontakt

Jakość

SPOTKANIA ONLINE

Specjalnie na ten czas, który dotknął całą ludzkość przygotowaliśmy dla Państwa połączenie online , tak aby każdy zainteresowany miał dostęp do wszelkich informacji odnośnie budowy domu energooszczędnego z firmą Maj-Haus.

Już dziś zapraszamy Państwa na niezobowiązujące spotkania online, na których odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania związane z nasza firmą oraz technologią .

Poruszymy również ważny temat jakim są wprowadzane przez Unię normy odnośnie parametrów cieplnych budynków, co powoduje, że powinniśmy zacząć budować już tylko domy energooszczędne.

Na spotkaniu zaprezentujemy Państwu różne rozwiązania finansowe, tak aby dopasować je do Państwa możliwości i od razu przygotujemy funkcjonalny układ pomieszczeń dopasowany do potrzeb Państwa rodziny .

Przybliżymy Państwu koszty związane z indywidualnym projektem, który wykonujemy specjalnie dla Państwa wraz z wizualizacjami 3D jak i z 4 projektami do pozwolenia na budowę, gdzie po naszej stronie jest załatwianie wszystkich formalności urzędowych za Państwa (przy spotkaniu zapytaj o cenę promocyjną projektu).

Podczas spotkania online pokażemy Państwu na żywo jedyny w Polsce dom pasywno-hybrydowy jak i dom energooszczędny naszego klienta- co pozwoli Państwu również zobaczyć jak wykończone są nasze domy z zewnątrz jak i w środku .

Dlatego jeśli masz jakiekolwiek obawy odnośnie spotkania , możemy już dziś zrobić to zdalnie, a jedyne czego potrzebujesz to komputer ze Skypem, który bez problemu jest dostępny dla każdego !

Przy rozmowie online zapytaj się o dodatkowy bonus dla Twojej inwestycji!

Partnerzy

Facebook