ZOBACZ JEDYNY WYBUDOWANY W POLSCE DOM ALFA INTELIGENTNO PASYWNO-HYBRYDOWY

Kontakt

szukaj

Wyszukiwarka

Newsletter

Budujemy na terenie całego kraju oraz za granicą

Budowa Domu

a1....[1][1].jpg
Przy wyborze domów, materiałów i osprzętu służymy Państwu fachowym doradztwem i pomocą przez cały czas trwania inwestycji jak i po jej zakończeniu.

Zadowolenie klienta przez cały czas trwania budowy, jak i po jej zakończeniu jest dla nas najlepszą formą reklamy. Zaufało nam już wiele rodzin, które są zadowolone z podjęcia tak ważnej w ich życiu decyzji jaką jest budowa własnego wymarzonego domu.

Projekt 3d

wizualizacja.png
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy projekty indywidualne, które wykonujemy łącznie z pozwoleniem na budowę. W projekcie tym uwzględniamy każde zapotrzebowanie rodziny, ustalamy zakres funkcjonalny oraz sporządzamy kompletny projekt budowlany do pozwolenia na budowę, uwzględniając w nim wszystkie uwarunkowania wynikające z ukształtowania terenu, warunków technicznych przyłączenia do sieci, a także decyzji o warunkach zabudowy. Decydując się na wykonanie projektu indywidualnego każda rodzina może sama decydować o metrażu domu, układzie funkcjonalnym budynku czy o wyglądzie domu z zewnątrz.

Kontakt

Jakość

Projekty domów

Projekty domów jednorodzinnych — Zielona Góra

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że o budowie własnego lokum marzy mnóstwo osób. Pragnąc służyć naszym wieloletnim doświadczeniem w branży, a także specjalistyczną wiedzą, proponujemy tworzenie projektów domów jednorodzinnych wraz z wizualizacjami, realizując usługi zarówno na obszarze Zielonej Góry, jak i okolic. Co ważne, z uwagi na indywidualne potrzeby Klientów czy też ich możliwości finansowe, oferujemy nie tylko projektowanie od podstaw, ale również gotowe koncepty domów do realizacji. Maj-Haus to firma budowlana, której warto zaufać. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, umawiając się na konsultację w sprawie projektu już dziś. Pamiętaj, że Zielona Góra to niejedyne miasto leżące w naszym obszarze działania.

Profesjonalne wizualizacje domów — zobacz, jak będzie prezentował się w przestrzeni wybrany koncept

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom, proponujemy wszechstronny wachlarz usług. Tworzymy indywidualne projekty domów parterowych od 70 do 120 m², które mogą mieć też zaaranżowane poddasze użytkowe oraz dobudowany garaż. Jako że jesteśmy elastyczni i wszechstronni, poza całorocznymi domami jednorodzinnymi, z powodzeniem projektujemy również domki letniskowe. Wiemy, z iloma trudnościami wiąże się budowa domów. W swojej codziennej pracy mamy więc na uwadze nie tylko oczekiwania w zakresie estetyki, ale też funkcjonalności, co pozwala nam tworzyć gotowe do realizacji projekty domów jednorodzinnych. Zielona Góra jest miastem, w którym chciałbyś się osiedlić? Skontaktuj się z przedstawicielami Maj-Haus już dziś!

Partnerzy

Facebook