ZOBACZ JEDYNY WYBUDOWANY W POLSCE DOM ALFA INTELIGENTNO PASYWNO-HYBRYDOWY

Kontakt

szukaj

Wyszukiwarka

Newsletter

Budujemy na terenie całego kraju oraz za granicą

Budowa Domu

a1....[1][1].jpg
Przy wyborze domów, materiałów i osprzętu służymy Państwu fachowym doradztwem i pomocą przez cały czas trwania inwestycji jak i po jej zakończeniu.

Zadowolenie klienta przez cały czas trwania budowy, jak i po jej zakończeniu jest dla nas najlepszą formą reklamy. Zaufało nam już wiele rodzin, które są zadowolone z podjęcia tak ważnej w ich życiu decyzji jaką jest budowa własnego wymarzonego domu.

Projekt 3d

wizualizacja.png
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy projekty indywidualne, które wykonujemy łącznie z pozwoleniem na budowę. W projekcie tym uwzględniamy każde zapotrzebowanie rodziny, ustalamy zakres funkcjonalny oraz sporządzamy kompletny projekt budowlany do pozwolenia na budowę, uwzględniając w nim wszystkie uwarunkowania wynikające z ukształtowania terenu, warunków technicznych przyłączenia do sieci, a także decyzji o warunkach zabudowy. Decydując się na wykonanie projektu indywidualnego każda rodzina może sama decydować o metrażu domu, układzie funkcjonalnym budynku czy o wyglądzie domu z zewnątrz.

Kontakt

Jakość

Najczęstsze pytania

  • Czy domy szkieletowe są ciepłe?

Technologia wykonania oraz wysoka jakość materiałów używanych do budowy sprawia, że domy szkieletowe są domami energooszczędnymi. Energooszczędność udaje nam się uzyskać dzięki specjalnej technologii wykonywania zarówno ścian, jak i płyty fundamentowej. Powszechnie wiadomo, że solidny fundament stanowi podstawę domu. Dlatego też płytę fundamentową w naszej technologii charakteryzuje zupełne odizolowanie od gruntu oraz warunków atmosferycznych, dzięki czemu nie dochodzi do utraty ciepła. Wszelka energia cieplna jest akumulowana na całej powierzchni płyty, gdzie zostaje oddana z powrotem do wnętrza budynku. W budowlach tradycyjnych, największe straty ciepła wynikają z tego, że przenika ono przez ściany i dach domu, dlatego trzeba zadbać o ich staranne docieplenie odpowiednio grubą warstwą izolacji termicznej. W konstrukcji szkieletowej ściany oraz dach są doskonałym izolatorem cieplnym ponieważ ich cała powierzchnia wypełniona jest wełną mineralną. Dodatkowo od zewnątrz jest docieplony wełną lub styropianem , co również zapobiega przedostaniu się zimnego powietrza do wnętrza budynku. Ze statystyk przeprowadzonych przez naszych klientów wynika, że miesięczny koszt ogrzewania gazowego lub elektrycznego domu o powierzchni ok. 100m2 wynosi 150-200zł. W domu murowanym o takich samych parametrach miesięczny koszt ogrzewania wynosi w granicach 800-1200zł. Jak łatwo zauważyć osoba mieszkająca w domu szkieletowym zaoszczędza rocznie na ogrzewaniu w granicach 10 000zł. Po kilku latach oszczędności są naprawdę wielkie. Najważniejsze jest jednak to, że mieszkając w domu szkieletowym nie musimy się martwić, że nie będzie nas stać na utrzymanie domu. Oszczędności na ogrzewaniu możemy przeznaczyć np. na spłatę raty kredytu bądź na coroczne wakacje z rodziną.

  • Jak rozliczane są płatności za budowę domu?

Płatności w naszej firmie odbywają się transzami. Wysokość poszczególnych transz ustalona jest procentowo., w zależności od standardu wykończenia. Pierwsza wpłata odbywa się 14 dni przed rozpoczęciem budowy natomiast kolejne transze są już regulowane po zakończeniu danego etapu prac np. po wykonaniu płyty fundamentowej, po wykonaniu konstrukcji budynku itp. taki system rozliczeń zabezpiecza zarówno klienta jak i firmę wykonawczą. Wpłaty poszczególnych transz odbywają się po wykonaniu prac danego etapu, po podpisaniu protokołu odbioru potwierdzającego wykonanie danego zakresu prac. Taki system rozliczeń sprawia, że wszyscy nasi klienci są zadowoleni z całej współpracy na wszystkich etapach budowy i po jej zakończeniu.

  • Czy jako klient mam prawo decydować o materiałach użytych do wykończenia?

Na poszczególne elementy wykończenia mamy ustalony cennik, który jest zgodny z naszym standardem. W ramach podanej kwoty każdy klient może sam decydować o wzorze i kolorystyce danego elementu np. dachówki, okien, drzwi, płytek czy paneli podłogowych. Różnice cenowe pomiędzy naszym standardem a standardem wybranym przez klienta są regulowane dopłatami.

  •   Czy w domu szkieletowym można wieszać szafki na ścianach?

Jak najbardziej jest to możliwe. Ściany domu szkieletowego posiadają belki drewniane w rozstawie co 60 cm. Do tych słupów montuje się specjalną listwę ,co zapewnia bardzo dobre trzymanie się każdego rodzaju szafki. W naszym standardzie od wewnątrz stosujemy podwójną płytę g-k dzięki czemu obciążenie ścian może być jeszcze większe. Jeśli zastosujemy koki rozporowe na przy jednym re gipsie na jednym kołku możemy powiesić do 25 kg. Przy podwójnej płcie g-k wytrzymałość na jednym kołku wynosi aż 50kg.

Partnerzy

Facebook