ZOBACZ JEDYNY WYBUDOWANY W POLSCE DOM ALFA INTELIGENTNO PASYWNO-HYBRYDOWY

Kontakt

szukaj

Wyszukiwarka

Newsletter

Budujemy na terenie całego kraju oraz za granicą

Budowa Domu

a1....[1][1].jpg
Przy wyborze domów, materiałów i osprzętu służymy Państwu fachowym doradztwem i pomocą przez cały czas trwania inwestycji jak i po jej zakończeniu.

Zadowolenie klienta przez cały czas trwania budowy, jak i po jej zakończeniu jest dla nas najlepszą formą reklamy. Zaufało nam już wiele rodzin, które są zadowolone z podjęcia tak ważnej w ich życiu decyzji jaką jest budowa własnego wymarzonego domu.

Projekt 3d

wizualizacja.png
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy projekty indywidualne, które wykonujemy łącznie z pozwoleniem na budowę. W projekcie tym uwzględniamy każde zapotrzebowanie rodziny, ustalamy zakres funkcjonalny oraz sporządzamy kompletny projekt budowlany do pozwolenia na budowę, uwzględniając w nim wszystkie uwarunkowania wynikające z ukształtowania terenu, warunków technicznych przyłączenia do sieci, a także decyzji o warunkach zabudowy. Decydując się na wykonanie projektu indywidualnego każda rodzina może sama decydować o metrażu domu, układzie funkcjonalnym budynku czy o wyglądzie domu z zewnątrz.

Kontakt

Jakość

Kongres w Jachrance

2010-05-21 14:29
W dniach 19-21 mają 2010 roku firma MAJ-HAUS uczestniczyła w Kongresie Budownictwa Drewnianego, który odbył się w Jachrance koło Warszawy. Organizatorem Kongresu było Stowarzyszenie Dom Drewniany skupiające firmy wykonawcze zajmujące się budową domów szkieletowych i drewnianych. Udział w Kongresie był dla nas cennym doświadczeniem, gdyż jest to najbardziej prestiżowe spotkanie dotyczące budownictwa szkieletowego oraz drewnianego w Polsce. Patronat nad spotkaniami pełnił Pan Wojciech Nitka – przewodniczący Kongresu, a zarazem ekspert w dziedzinie budownictwa drewnianego. Podczas trzydniowego zjazdu odbyły się liczne wykłady dotyczące szans rozwoju budownictwa szkieletowego w Polsce oraz wymagań technologicznych i montażowych, które muszą zostać spełnione w przypadku budowy domu metodą kanadyjską. Podczas kongresu swoje prelekcje wygłosili przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury, Instytutu Techniki Budowlanej, Instytutu Technologii drewna oraz reprezentanci Lasów Państwowych.

Po zakończeniu wykładów organizatorzy przewidzieli uroczyste kolacje, które dawały szansę na zawarcie nowych znajomości oraz wymianę doświadczeń na temat budownictwa szkieletowego i drewnianego.
Galeria

Partnerzy

Facebook