ZOBACZ JEDYNY WYBUDOWANY W POLSCE DOM ALFA INTELIGENTNO PASYWNO-HYBRYDOWY

Kontakt

szukaj

Wyszukiwarka

Newsletter

Budujemy na terenie całego kraju oraz za granicą

Budowa Domu

a1....[1][1].jpg
Przy wyborze domów, materiałów i osprzętu służymy Państwu fachowym doradztwem i pomocą przez cały czas trwania inwestycji jak i po jej zakończeniu.

Zadowolenie klienta przez cały czas trwania budowy, jak i po jej zakończeniu jest dla nas najlepszą formą reklamy. Zaufało nam już wiele rodzin, które są zadowolone z podjęcia tak ważnej w ich życiu decyzji jaką jest budowa własnego wymarzonego domu.

Projekt 3d

wizualizacja.png
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy projekty indywidualne, które wykonujemy łącznie z pozwoleniem na budowę. W projekcie tym uwzględniamy każde zapotrzebowanie rodziny, ustalamy zakres funkcjonalny oraz sporządzamy kompletny projekt budowlany do pozwolenia na budowę, uwzględniając w nim wszystkie uwarunkowania wynikające z ukształtowania terenu, warunków technicznych przyłączenia do sieci, a także decyzji o warunkach zabudowy. Decydując się na wykonanie projektu indywidualnego każda rodzina może sama decydować o metrażu domu, układzie funkcjonalnym budynku czy o wyglądzie domu z zewnątrz.

Kontakt

Jakość

Indywidualne projekty domów jednorodzinnych

Drogi Kliencie!

Pamiętaj! Dom jest dla Ciebie, a nie Ty dla domu.Dlatego też proponujemy rozwiązania z drewna wykonane na podstawie projektu indywidualnego, według z góry określonych potrzeb rodziny, a także dopasowujemy budowlę do kształtu działki, usytuowania względem stron świata oraz wymogów administracyjnych. Nasza propozycja obejmuje zarówno budowle drewniane całoroczne, jak i letniskowe. Między innymi ze względu na elastyczność oraz wszechstronność oferty Klienci tak cenią "kanadyjki" szkieletowe firmy Majhaus. Na uwagę zasługują również niezwykle atrakcyjne ceny w naszym katalogu. Cennik Majhaus zaskoczy niejednego.

Indywidualne projekty domówlubuskie

Wyjątkowy dom jednorodzinny według indywidualnego projektu to marzenie wielu osób, które chcą wprowadzić się do wymarzonego domu. W firmie Maj-Haus w Rzepinie w województwie lubuskim sprawimy, że wizja idealnych wymarzonych ścian stanie się rzeczywistością. Proponujemy bowiem przygotowywanie indywidualnych projektów domów jednorodzinnych dla Klientów z całej Polski. Wykonujemy konstrukcje szkieletowe przepełnione 30 letnim doświadczeniem oraz najwyższą jakością , które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Niepowtarzalne projekty domów jednorodzinnych dla Klientów z Zielonej Góry i innych miast

W naszej firmie w województwie lubuskim doskonale wiemy, jak ważny jest indywidualny, niepowtarzalny projekt domu, który sprawi, że Klient będzie czuł się w nim naprawdę komfortowo, bezpiecznie oraz jak we własnym domu. Właśnie dlatego przygotowując projekt, uwzględniamy zarówno najwyższe normy budowlane czy wymogi formalne, jak i Państwa oczekiwania oraz potrzeby, Zależy nam na pełnej satysfakcji z każdego jednego projektu domu jednorodzinnego, dlatego zapewniamy doradztwo w każdym możliwym etapie budowy czy to na poziomie projektu czy tez w czasie wyboru materiałów do wykończenia wnętrza . Jeżeli szukają Państwo firmy specjalizującej się w sporządzaniu indywidualnych projektów domów w Gorzowie Wielkopolskim albo innym miejscu w Polsce, zapraszamy do kontaktu!

Projekty energooszczędnych domów jednorodzinnych Gorzów Wielkopolski, ale nie tylko

Domy jednorodzinne, których projekty przygotowujemy w Maj-Haus, to konstrukcje szkieletowe cechujące się wieloma zaletami. Jest to przede wszystkim rozwiązanie energooszczędne – doskonała izolacja termiczna zapewnia bowiem mniejsze zużycie energii potrzebnej do ogrzewania, wysoka szczelność budynku zapewnia najwyższe parametry bezpieczeństwa przeciwpożarowego ale także dba o Państwa zdrowie i dobre samopoczucie. Ponadto przy realizacji naszych projektów dokładamy wszelkich starań, by korzystać z naturalnych materiałów, gwarantujemy krótki czas budowy domów jednorodzinnych oraz wielopokoleniową trwałość. Proponowane konstrukcje, które wykonujemy na terenie Zielonej Góry i innych miast w Polsce, są również bardzo łatwe w modernizacji albo przebudowie. Zapraszamy!

Nasi specjaliści zaprojektują na miejscu Państwa wymarzony dom szkieletowy. Poniżej prezentujemy wybrane konstrukcje według projektów naszych klientów, wykonane w ścisłej współpracy z naszą firmą. Najlepiej sprzedające się oferty oznaczono gwiazdką. Liczba gwiazdek przy konkretnych domach kanadyjskich oznacza zatem częstotliwość sprzedaży:
Galeria
r1.jpg

Robert - 143,49 m2

tomasz1.jpg

Tomasz - 161,95 m2

zosia1.jpg

Zosia - 51,13 m2

elwira1.jpg

Elwira - 98,90 m2

v2.jpg

Valdi - 106,38 m2

 

Partnerzy

Facebook