ZOBACZ JEDYNY WYBUDOWANY W POLSCE DOM ALFA INTELIGENTNO PASYWNO-HYBRYDOWY

Kontakt

szukaj

Wyszukiwarka

Newsletter

Budujemy na terenie całego kraju oraz za granicą

Budowa Domu

a1....[1][1].jpg
Przy wyborze domów, materiałów i osprzętu służymy Państwu fachowym doradztwem i pomocą przez cały czas trwania inwestycji jak i po jej zakończeniu.

Zadowolenie klienta przez cały czas trwania budowy, jak i po jej zakończeniu jest dla nas najlepszą formą reklamy. Zaufało nam już wiele rodzin, które są zadowolone z podjęcia tak ważnej w ich życiu decyzji jaką jest budowa własnego wymarzonego domu.

Projekt 3d

wizualizacja.png
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy projekty indywidualne, które wykonujemy łącznie z pozwoleniem na budowę. W projekcie tym uwzględniamy każde zapotrzebowanie rodziny, ustalamy zakres funkcjonalny oraz sporządzamy kompletny projekt budowlany do pozwolenia na budowę, uwzględniając w nim wszystkie uwarunkowania wynikające z ukształtowania terenu, warunków technicznych przyłączenia do sieci, a także decyzji o warunkach zabudowy. Decydując się na wykonanie projektu indywidualnego każda rodzina może sama decydować o metrażu domu, układzie funkcjonalnym budynku czy o wyglądzie domu z zewnątrz.

Kontakt

Jakość

Indywidualne projekty domów jednorodzinnych

Drogi Kliencie!

Pamiętaj! Dom jest dla Ciebie, a nie Ty dla domu.Dlatego też proponujemy rozwiązania z drewna wykonane na podstawie projektu indywidualnego, według z góry określonych potrzeb rodziny, a także dopasowujemy budowlę do kształtu działki, usytuowania względem stron świata oraz wymogów administracyjnych. Nasza propozycja obejmuje zarówno budowle drewniane całoroczne, jak i letniskowe. Między innymi ze względu na elastyczność oraz wszechstronność oferty Klienci tak cenią "kanadyjki" szkieletowe firmy Majhaus. Na uwagę zasługują również niezwykle atrakcyjne ceny w naszym katalogu. Cennik Majhaus zaskoczy niejednego.

Nasi specjaliści zaprojektują na miejscu Państwa wymarzony dom szkieletowy. Poniżej prezentujemy wybrane konstrukcje według projektów naszych klientów, wykonane w ścisłej współpracy z naszą firmą. Najlepiej sprzedające się oferty oznaczono gwiazdką. Liczba gwiazdek przy konkretnych domach kanadyjskich oznacza zatem częstotliwość sprzedaży:
Galeria
wiz-1.jpg

Agnieszka - 99,32M2

w1[1].jpg

Alicja - 87,23M2

w2[1].jpg

Aneta - 87,03M2

1.jpg

Dominik- 123m2

d1.jpg

Dorota - 128,59 m2

a1.jpg

Dorota - 128,59 m2

Partnerzy

Facebook