ZOBACZ JEDYNY WYBUDOWANY W POLSCE DOM ALFA INTELIGENTNO PASYWNO-HYBRYDOWY

Kontakt

szukaj

Wyszukiwarka

Newsletter

Budujemy na terenie całego kraju oraz za granicą

Budowa Domu

a1....[1][1].jpg
Przy wyborze domów, materiałów i osprzętu służymy Państwu fachowym doradztwem i pomocą przez cały czas trwania inwestycji jak i po jej zakończeniu.

Zadowolenie klienta przez cały czas trwania budowy, jak i po jej zakończeniu jest dla nas najlepszą formą reklamy. Zaufało nam już wiele rodzin, które są zadowolone z podjęcia tak ważnej w ich życiu decyzji jaką jest budowa własnego wymarzonego domu.

Projekt 3d

wizualizacja.png
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy projekty indywidualne, które wykonujemy łącznie z pozwoleniem na budowę. W projekcie tym uwzględniamy każde zapotrzebowanie rodziny, ustalamy zakres funkcjonalny oraz sporządzamy kompletny projekt budowlany do pozwolenia na budowę, uwzględniając w nim wszystkie uwarunkowania wynikające z ukształtowania terenu, warunków technicznych przyłączenia do sieci, a także decyzji o warunkach zabudowy. Decydując się na wykonanie projektu indywidualnego każda rodzina może sama decydować o metrażu domu, układzie funkcjonalnym budynku czy o wyglądzie domu z zewnątrz.

Kontakt

Jakość

Firma „Maj-Haus” po następnych kontrolach jakości

Ostatnie Oficjalne badania szczelności dla domów wybudowanych przez firmę „Maj-Haus” wykazały, że domy energooszczędne wybudowane przez naszą firmę osiągają apogeum wartości i niemal pięciokrotnie przekraczają normy krajowe dot. budownictwa .

Badanie odbywa się poprzez specjalistyczne urządzenie do wytworzenia pod/nadciśnienia w przestrzeni budynku, pozwalając na odkrycie każdej nawet najmniejszej nieszczelności konstrukcyjnej, co jest bardzo istotne w tej technologii .

Standardowe wymagania dotyczące szczelności domów w próbie n50 wynosi : 3,0 /h ,dla domów typowo energooszczędnych parametr ten wynosi 1,5 / ha dla domów pasywnych 0,6 /h .

Firma MAJ-HAUS przoduje w podwyższonych standardach budowy jak i wdrożonych technologiach oraz użytych najlepszych materiałach co pozwoliło osiągnąć podczas badania niesamowite parametry o wskaźniku n50 w granicach 0,54/h. Badania szczelności potrafią definiować takie parametry domów jak energooszczędność , hermetyczność czy tez bezpieczeństwo domowników.

Firma MAJ-HAUS budując domy energooszczędne uzyskała wyniki poniżej wymagań domów pasywnych, który zaczyna się od 0.60/h (MAJ-HAUS 0.54/h) .Chcieliśmy ponownie zwrócić Państwa uwagę, że zwykłe domy energooszczędne powinny posiadać normę 1.5/h. Taki wynik jaki osiągnęła firma MAJ-HAUS przy domach energooszczędnych pozwala naszym klientom Znacząco obniżyć koszty ogrzewania , zwiększyć ogólny komfort użytkowy wyeliminowa potrzeby nadmiernego ogrzewania .Przede wszystkim nasi klienci nie muszą się obawiać o trwałość oraz stabilność naszych domów .Zwiększenie szczelności w naszych domach zapobiega rozprzestrzenianiu się np. grzybów, pleśni oraz wilgoci, a przede wszystkim sprawia, że dom osiąga wysoki parametr ognioodporności co jest naszym priorytetem, ponieważ bezpieczeństwo klientów jest dla naszej Firmy najważniejsze .

Wybierając firmę MAJ_HAUS możesz być pewien że Twój wymarzony dom będzie : bezpieczny , energooszczędny, a przede wszystkim trwały. A co za tym idzie wg opinii i doświadczenia naszych klientów podczas eksploatacji budynku -opłaty przy ogrzewaniu elektrycznym lub gazowym za miesiąc klarują się od 145zł do 190 zł , co jest uzależnione ostatecznie od sposobu użytkowania budynku.

Zapraszamy !!!

Wybierając współpracę z Firmą MAJ-HAUS możesz być pewny,że otrzymasz produkt najwyższej jakości,w najlepiej dopasowanej cenie, spełniający wszystkie oficjalne standardy .

Dodatkowo jako firma Maj-Haus Wykonamy dla Ciebie indywidualny rzut Twojego wymarzonego domu z wizualizacja w 3D oraz projektem z pozwoleniem na budowę. Zadzwoń już dziś i umów się na niezobowiązujące spotkanie , w trakcie którego przygotujemy dla Ciebie wyjątkową ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Partnerzy

Facebook