ZOBACZ JEDYNY WYBUDOWANY W POLSCE DOM ALFA INTELIGENTNO PASYWNO-HYBRYDOWY

Kontakt

szukaj

Wyszukiwarka

Newsletter

Budujemy na terenie całego kraju oraz za granicą

Budowa Domu

a1....[1][1].jpg
Przy wyborze domów, materiałów i osprzętu służymy Państwu fachowym doradztwem i pomocą przez cały czas trwania inwestycji jak i po jej zakończeniu.

Zadowolenie klienta przez cały czas trwania budowy, jak i po jej zakończeniu jest dla nas najlepszą formą reklamy. Zaufało nam już wiele rodzin, które są zadowolone z podjęcia tak ważnej w ich życiu decyzji jaką jest budowa własnego wymarzonego domu.

Projekt 3d

wizualizacja.png
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy projekty indywidualne, które wykonujemy łącznie z pozwoleniem na budowę. W projekcie tym uwzględniamy każde zapotrzebowanie rodziny, ustalamy zakres funkcjonalny oraz sporządzamy kompletny projekt budowlany do pozwolenia na budowę, uwzględniając w nim wszystkie uwarunkowania wynikające z ukształtowania terenu, warunków technicznych przyłączenia do sieci, a także decyzji o warunkach zabudowy. Decydując się na wykonanie projektu indywidualnego każda rodzina może sama decydować o metrażu domu, układzie funkcjonalnym budynku czy o wyglądzie domu z zewnątrz.

Kontakt

Jakość

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą firmą oraz naszymi domami.

Jesteście Państwo jednymi z wielu klientów, którzy trafili pod nasz dach. Nasza firma spełnia marzenia rodzin, które pragną zamieszkać w swoim własnym domu, spełniając tym samym własne marzenia życiowe. Jako firma jesteśmy liderem na rynku w zakresie budowy domów energooszczędnych. Pierwsze kroki w budownictwie szkieletowym stawialiśmy już w 1997 roku. Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie głównie za granicą. Dzięki temu mieliśmy okazję zapoznać się z zagadnieniami technologii, udoskonalić proces powstawania domu szkieletowego oraz dokładnie przeanalizować rozwiązania stosowane w tego typu budownictwie . Poznaliśmy wówczas największe zalety domów szkieletowych np. energooszczędność, ekologiczność szybki termin realizacji, niskie koszty budowy, czy możliwość szybkiej rozbudowy i modernizacji. Po jakimś czasie zauważyliśmy, że z końcem lat dziewięćdziesiątych zaczęła się zmieniać mentalność Polaków. Zaczął się zwiększać popyt na domy szkieletowe. Ludzie zaczęli dostrzegać pozytywne strony tego budownictwa. Coraz częściej poszukiwali nowych rozwiązań pozwalających przede wszystkim na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, jednocześnie pragnęli wybudować dom, który w pełni zaspokoi ich potrzeby. Uznaliśmy, że doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie budownictwo szkieletowe. W tym momencie podjęliśmy decyzję, by rozwinąć technologię kanadyjską na terenie Polski.

Partnerzy

Facebook