ZOBACZ JEDYNY WYBUDOWANY W POLSCE DOM ALFA INTELIGENTNO PASYWNO-HYBRYDOWY

Kontakt

szukaj

Wyszukiwarka

Newsletter

Budujemy na terenie całego kraju oraz za granicą

Budowa Domu

a1....[1][1].jpg
Przy wyborze domów, materiałów i osprzętu służymy Państwu fachowym doradztwem i pomocą przez cały czas trwania inwestycji jak i po jej zakończeniu.

Zadowolenie klienta przez cały czas trwania budowy, jak i po jej zakończeniu jest dla nas najlepszą formą reklamy. Zaufało nam już wiele rodzin, które są zadowolone z podjęcia tak ważnej w ich życiu decyzji jaką jest budowa własnego wymarzonego domu.

Projekt 3d

wizualizacja.png
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy projekty indywidualne, które wykonujemy łącznie z pozwoleniem na budowę. W projekcie tym uwzględniamy każde zapotrzebowanie rodziny, ustalamy zakres funkcjonalny oraz sporządzamy kompletny projekt budowlany do pozwolenia na budowę, uwzględniając w nim wszystkie uwarunkowania wynikające z ukształtowania terenu, warunków technicznych przyłączenia do sieci, a także decyzji o warunkach zabudowy. Decydując się na wykonanie projektu indywidualnego każda rodzina może sama decydować o metrażu domu, układzie funkcjonalnym budynku czy o wyglądzie domu z zewnątrz.

Kontakt

Jakość

Dom w Zielistkach 2

Galeria

  
Zestawienie metrażuParter

1 wiatrołap: 2,71 m2
2 łazienka: 4,58 m2
3 pomieszczenie gospodarcze: 2,45 m2
4 kotłownia: 6,87 m2
5 hall: 4,51 m2
6 pokój dzienny + jadalnia: 20,65 m2
7 kuchnia: 9,22 m2


Poddasze

1 korytarz: 3,68 m2
2 pokój: 8,19 m2
3 łazienka: 5,04 m2
4 schody: 5,77 m2
5 pokój: 12,29 m2
6 pokój: 10,19 m2

Dom w Zielistkach

Nie da się ukryć, że choć o własnych czterech kątach marzy wiele osób, często mają one trudności z określeniem szczegółowych parametrów domu. W takich przypadkach z pomocą przychodzą gotowe projekty, takie jak Dom w Zielistkach, które wystarczy jedynie wdrożyć do realizacji. Marzy Ci się dom z poddaszem użytkowym z trzema sypialniami? Chciałbyś jak najszybciej przystąpić do realizacji budowy, ciesząc się gotowym budynkiem już w kilka miesięcy? Sprawdź oferowany przez nas Dom w Zielistkach już dziś!

Szczegóły projektu Dom w Zielistkach

Zastanawiasz się, jak wygląda rozkład pomieszczeń zarówno na parterze, jak i poddaszu? Spieszymy z wyjaśnieniem! Według projektu na parterze znajduje się aż siedem pomieszczeń, których rozplanowanie można oczywiście nieco zmodyfikować. Są to wiatrołap, łazienka, kotłownia, hall, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze oraz pokój dzienny połączony z jadalnią. Jak widać, parterowa część budynku jest pomyślana przede wszystkim jako przestrzeń wspólna dla całej rodziny, czemu sprzyja otwarty charakter zabudowy.

Co znajdziemy na poddaszu Domu w Zielistkach?

Nie da się ukryć, że choć poddasza są ciekawym elementem architektonicznym, nie zawsze wykorzystywane są w funkcjonalny sposób. Bardzo często jest tak, że służą wyłącznie w charakterze strychu, co sprzyja gromadzeniu wielu niepotrzebnych rzeczy. Kompletnie inaczej przedstawia się sytuacja w projekcie Domu w Zielistkach, na którego poddaszu zostały wydzielone: korytarz, łazienka, miejsce na schody oraz trzy przestronne pokoje. Biorąc pod uwagę taki rozkład, można mieć pewność, że projekt ten okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę nawet dla czteroosobowej rodziny.

Dom w Zielistkach to wyróżniający się świetnym rozplanowaniem projekt czterech kątów, który z pewnością spodoba się wielu Klientom Maj-Haus. Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już dziś. Zapraszamy do współpracy!

Partnerzy

Facebook