ZOBACZ JEDYNY WYBUDOWANY W POLSCE DOM ALFA INTELIGENTNO PASYWNO-HYBRYDOWY

Kontakt

szukaj

Wyszukiwarka

Newsletter

Budujemy na terenie całego kraju oraz za granicą

Budowa Domu

a1....[1][1].jpg
Przy wyborze domów, materiałów i osprzętu służymy Państwu fachowym doradztwem i pomocą przez cały czas trwania inwestycji jak i po jej zakończeniu.

Zadowolenie klienta przez cały czas trwania budowy, jak i po jej zakończeniu jest dla nas najlepszą formą reklamy. Zaufało nam już wiele rodzin, które są zadowolone z podjęcia tak ważnej w ich życiu decyzji jaką jest budowa własnego wymarzonego domu.

Projekt 3d

wizualizacja.png
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy projekty indywidualne, które wykonujemy łącznie z pozwoleniem na budowę. W projekcie tym uwzględniamy każde zapotrzebowanie rodziny, ustalamy zakres funkcjonalny oraz sporządzamy kompletny projekt budowlany do pozwolenia na budowę, uwzględniając w nim wszystkie uwarunkowania wynikające z ukształtowania terenu, warunków technicznych przyłączenia do sieci, a także decyzji o warunkach zabudowy. Decydując się na wykonanie projektu indywidualnego każda rodzina może sama decydować o metrażu domu, układzie funkcjonalnym budynku czy o wyglądzie domu z zewnątrz.

Kontakt

Jakość

Budowa domów pod klucz - cennik

Cena domów szkieletowych jest ściśle uzależniona od standardu wykończenia na jaki zdecyduje się klient. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się już od 1440 zł w stanie surowym otwartym do 4600 zł w stanie pod klucz, gdzie dom jest całkowicie wykończony zewnątrz oraz wewnątrz. Każdy dom jest wyceniany indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania układu konstrukcyjnego, rodzaju dachu oraz elementów dodatkowych typu lukarny, balkony, wykusze itp. Zakres naszych prac oraz ofertę cenową zawsze staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych każdego klienta. Z tego powodu wszystkim zainteresowanym polecamy budowę domu w stanie surowym zamkniętym komfort. Dom w tym standardzie jest całkowicie wykończony zewnątrz (jak w stanie pod klucz). Wewnątrz dom wymaga niewielkiego nakładu pracy oraz niedużego wkładu finansowego ze strony inwestora. W stanie surowym zamkniętym komfort do własnego wykończenia pozostaje doprowadzenie instalacji, wyłożenie wełny mineralnej, montaż płyt g-k, szpachlowanie, malowanie itp. Zawsze chętnie służymy radą i pomocą przy zakupie oraz dostawie materiałów wykończeniowych w promocyjnych cenach. Nasi instalatorzy zajmą się również wykonaniem instalacji hydraulicznych i elektrycznych.

Zachęcamy do złożenia zapytania ofertowego. Otrzymają Państwo wówczas orientacyjne koszty budowy wskazanych projektów jak również zakres prac w poszczególnych standardach wykończenia.

Partnerzy

Facebook