Kontakt

szukaj

Wyszukiwarka

Newsletter

Budujemy na terenie całego kraju oraz za granicą

Budowa Domu

a1....[1][1].jpg
Przy wyborze domów, materiałów i osprzętu służymy Państwu fachowym doradztwem i pomocą przez cały czas trwania inwestycji jak i po jej zakończeniu.

Zadowolenie klienta przez cały czas trwania budowy, jak i po jej zakończeniu jest dla nas najlepszą formą reklamy. Zaufało nam już wiele rodzin, które są zadowolone z podjęcia tak ważnej w ich życiu decyzji jaką jest budowa własnego wymarzonego domu.

Projekt 3d

wizualizacja.png
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy projekty indywidualne, które wykonujemy łącznie z pozwoleniem na budowę. W projekcie tym uwzględniamy każde zapotrzebowanie rodziny, ustalamy zakres funkcjonalny oraz sporządzamy kompletny projekt budowlany do pozwolenia na budowę, uwzględniając w nim wszystkie uwarunkowania wynikające z ukształtowania terenu, warunków technicznych przyłączenia do sieci, a także decyzji o warunkach zabudowy. Decydując się na wykonanie projektu indywidualnego każda rodzina może sama decydować o metrażu domu, układzie funkcjonalnym budynku czy o wyglądzie domu z zewnątrz.

Kontakt

Jakość

Projekty domów parterowych od 100 do 120m2

Każdy z poniższych projektów może być wykonany jako dom z poddaszem użytkowym. Istnieje również możliwość doprojektowania garażu do każdego z domów.
Galeria
bianco_111_01m2.jpg

Bianco

dom_d1.jpg

D1

daktyl_extradom.jpg

Daktyl 2

dakty_4.jpg

Daktyl 4

karina_ii.jpg

Karina II

z91-112m2.jpg

Projekt Z91

promyk.jpg

Promyk

rozalinda_iii.jpg

Rozalinda III

tamina_102_97m2.jpg

Tamina

tebe_ii_extradom_107_92m2.jpg

Tebe II

  

Partnerzy

Facebook